Bestuursorgaan

Josse De Baerdemaeker (voorzitter)
Marc Desmet s.j.
Gust Luyten
Ann Verreth
Goedele Wynant
Bob Van de Putte
Frederik Van Rampelberg

Afgevaardigd bestuurders – gedelegeerden voor onderwijs

Bob Van de Putte
Koninginnelaan 141
1030 Brussel
0498 51 75 32
bob.vandeputte@cebeco.org

Frederik Van Rampelberg
Koninginnelaan 141
1030 Brussel
0494 25 67 87
frederik.vanrampelberg@cebeco.org

Pedagogische begeleiding basisonderwijs

Wouter Vandewalle
Begeleider basisonderwijs – godsdienst
0494 16 00 90
wouter.vandewalle@cebeco.org

Elke Verlinden
Begeleider basisonderwijs – godsdienst
0479 50 73 20
elke.verlinden@cebeco.org

Ingaline Dierickx – Visschers
Begeleider Lichamelijke Opvoeding
0475 26 63 00
ingaline@hotmail.be

Pedagogische begeleiding secundair onderwijs

Wensy Moeyersons
Hoofdbegeleider Secundair Onderwijs
0495 93 31 53
wensy.moeyersons@cebeco.org

Kim Aelterman
Vakbegeleider Engels
0485 24 22 83
kim.aelterman@cebeco.org

Imke Bavay
Vakbegeleider Godsdienst
0472 80 93 14
imke.bavay@cebeco.org

Alain Beeckman
Vakbegeleider Wiskunde
0498 31 94 51
alain.beeckman@cebeco.org

Vincent Bollengier
Vakbegeleider Klassieke talen
0496 38 39 22
vincent.bollengier@cebeco.org

Maarten De Beucker
Vakbegeleider PAV, Klasdidactiek, AV (A-fin), Mens en samenleving, GGFL
014 51 73 61
0472 49 24 37
maarten.debeucker@cebeco.org

Hilde De Jonge
Vakbegeleider Aardrijkskunde
053 71 08 81
0497 15 52 39
hilde.dejonge@cebeco.org

An De Lamper
Vakbegeleider Humane wetenschappen en Zorg
0499 18 84 06
an.delamper@cebeco.org

Filip De Mey
Vakbegeleider Nederlands, Public relations, Communicatiewetenschappen
03 666 39 58
0498 82 47 82
filip.demey@cebeco.org

Erwin Desmet
Vakbegeleider Lichamelijke Opvoeding
03 488 12 14
0486 91 09 11
erwin.desmet@cebeco.org

Tim Heye
Vakbegeleider Economie, Mens en samenleving
0498 22 63 33
tim.heye@cebeco.org

Annelies Vanoost
Vakbegeleider Kunst
annelies.vanoost@cebeco.org

Hans Timmerman
Vakbegeleider Duits
0475 90 94 47
hans.timmerman@cebeco.org

Wim Peeters
Pedagogisch begeleider Datageletterdheid
wim.peeters@cebeco.org

Hilde Verheijen
Vakbegeleider Fysica, Biologie, Natuurwetenschappen, Biotechnische wetenschappen, Basisoptie STEM
03 454 15 04
0476 23 29 45
hilde.verheijen@cebeco.org

Yumi Verplancke
Vakbegeleider Frans
0468 24 12 20
yumi.verplancke@cebeco.org

Vormingsploeg

De Cebeco vormingsploeg werkt meerdaagse vormingen uit voor leraren die twee, vijf en 15-20 jaar in dienst zijn in een jezuïetencollege of ignatiaanse school.
De leden staan ook in voor het verzorgen van de verschillende werktijden en de begeleiding tijdens de vormingen.
Reflectie over het leraarschap in de context van ons ignatiaans pedagogisch project vormt de rode draad doorheen de verschillende programma’s.
Naast inhoudelijke input, persoonlijke werktijd, uitwisseling en bezinningsmomenten, maken we tijdens onze vormingen ook bewust tijd voor informele contacten tussen de collega’s uit verschillende scholen.
De meerdaagse vormingen vinden plaats in het prachtige kader van de Oude Abdij van Drongen (www.oudeabdij.be).

Leden:
Bart Beckers s.j.
Wim De Belder
Ann Maesen
Wensy Moeyersons
Wouter Vandewalle
Frederik Van Rampelberg (voorzitter)
Elke Verlinden

Scroll naar boven